VITAJTE

      Milí hostia, vašu vysnívanú dovolenku vám radi spríjemníme niektorým z našich ubytovacích zariadení. Stačí si len vybrať, aká lokalita je vám najbližšia a my spravíme všetko preto, aby sme naplnili vaše očakávania.

PONUKA APARTMÁNOV

Štýlový Apartmán Hrebienok**** je situovaný priamo v srdci Vysokých Tatier, v Starom Smokovci, v budove Hrebienok Resort a môžete si z jeho balkónika vychutnať neuveriteľnú blízkosť Slavkovského štítu.

Apartmán Smokovec**** sa nachádza v tichej lokalite v Novom Smokovci a iste naplní očakávania aj tých najnáročnejších a samozrejme ponúka očarujúci výhľad na panorámu tatranských štítov.

Komfortné Apartmány Tília**** sa nachádzajú v krásnej lokalite na rozhraní obce Dolný Smokovec a obce Nová Lesná, sú situované v atraktívnom prostredí s očarujúcim výhľadom na panorámu tatranských štítov, ktorú len tak inde nenájdete.

Vila Oddy**** sa nachádza v tichej a krásnej lokalite nad obcou Stará Lesná a je určená pre tých, ktorí chcú svoju dovolenku stráviť v súkromí, v jedinečnom a podmanivom prostredí a v bezprostrednom kontakte s prírodou.

Čo o nás povedali

The owner welcomed us warmly and was very straightforward and helpful to deal with. We loved the apartment, with its view of the mountains, and excellent … Griselda, United Kingdom
Krásný výhled na Tatry. Apartmán prostorný a čistý. Vše fungovalo v naprostém pořádku. Vřele doporučuji !!! Petra, Czech republic
Właścicielka bardzo miła, apartament bardzo dobrze wyposażony i ciepły, internet wbrew wcześniejszym opiniom działał bardzo szybko, łazienka duża Sylwester, Poland